7/24 YOL YARDIMI 0541 773 31 17HAKKIMIZDA

Ticaret hayatına 1990 yılında başlayan ÖZGÖRGÜLÜ KARDEŞLER, kurulduğu günden itibaren her marka ve model araca müşteri memnuniyet odaklı hizmet etmiş, gerek yapılan işlemlerin kalitesi, gerekse müşteri ve aracına gösterilen ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü genişleterek büyümeye devam etmiştir. Bugün 1500 m2 kapalı alanda sizlere hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
 
Anlaşma yapılmamış olan tüm sigorta şirketleri ile de çalışma yapmaktayız. Firmamız, yaptığı işin kalitesi ve güvenilirliği ile müşteriler ve sigorta firmalarına sorun yaşatmamış, aksine memnuniyet sağlaması özelliği ile sigorta firmaları ve eksperlerin güvenini kazanmıştır. Kendisine duyulan güveni kaybettirmemeyi ilke edinen firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda sektördeki tüm sigorta şirketleri ile anlaşmalar yapmak üzere görüşmelere devam etmektedir.
 
Tüm marka ve model araçlara Otomatik Şanzıman, Mekanik, Kaporta, Fırın boya işlemleri ve Ayrıca LPG otogaz dönüşüm sistemleri ÖZGÖRGÜLÜ KARDEŞLER, ismi altında Şaşmaz Sanayi Sitesi 6. Cadde 2470. Sokak no:1/2 adresinde sürdürmekteyiz.
 
ÖZGÖRGÜLÜ KARDEŞLER firması olarak 7 gün 24 saat, 15 personeli ile müşterilerimizin emrinde olup gerektiğinde bakımı ve hasarı yapılacak araçları adresten alıp adrese teslim edilmesi konusunda da sayın müşterilerimize yardımcı olmaktayız.
 
ÖZGÖRGÜLÜ KARDEŞLER Full Teknik Servis, 20 yılda kazandığı dostluklara yenilerini eklemeye ve daha çok çalışarak hizmet etmeye devam edecektir.