7/24 YOL YARDIMI 0541 773 31 17FAALİYET ALANLARIMIZ

Firmamız, uzman ve deneyimli kadrosu ile Bilgisayarlı Arıza Tespiti, Anlaşmalı Sigorta ve Kasko Onarım, Kaporta, Boya, Mekanik, Oto Elektrik, Egsoz Emisyon Ölçümü, Boyasız Göçük Düzeltme, 7/24 Yol Yardım, Hasar Tespit Computest, Klima Tamir Bakım, Akü, Enjektör Pompa, Pasta Cila, Boya Koruma, Otomatik Şanzuman, LPG, Yedek Parça vb. tüm konularda FULL SERVİS hizmeti vermektedir.


KARŞILAMAServisimizde kusursuz hizmeti, bir görev olarak benimseyen tecrübeli ve uzman personelimizce güleryüzle karşılanırsınız. Aracınız büyük titizlikle koruma altına alındıktan sonra, ilgili bölüme gönderilerek en iyi bakımın yapılması sağlanmaktadır.


MÜŞTERİ BEKLEME SALONUAracınızın bakım ve onarım işlemleri için atölyemizde uzun saatler canınız sıkılarak beklemenize gerek yok. Bu işlemlerden hemen sonra sizlere özel bekleme salonumuzda keyifli zaman geçirmeniz için ikramlarımız ve kablosuz internetimiz ile işleriniz yarım kalmasın. Ayrıca alternatif ulaşım imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.


MEKANİKMekanik servisimizde her türlü mekanik tamir ve periyodik bakım hizmetleri sunulmaktadır. Binek ve ticari araçlarınıza orijinal yedek parça kullanılmaktadır.
Aracınızın acil bakımlarının yapılması ve sonraki bakımlar için değişimi gerekli olan parçalar konusunda aracınızı testlerden geçirerek sizleri bilgilendirme imkanı sunmaktayız.
Sorun veya ihtiyacınız ne olursa olsun, karar vermeden önce bize danışın, birlikte çözüm bulalım.


KAPORTAHasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Bölümümüzde aracınıza orijinal olmayan hiçbir montaj yapılmamaktadır.


BOYAServisimizde boyama ve kurutma kabinlerinde son teknoloji kullanmaktayız. Araçlarınızın orijinal boyaları garantili bir biçimde yapılmaktadır. Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.


OTOMATİK ŞANZUMAN BAKIM ONARIM MERKEZİServisimizde otomatik şanzuman bakım onarım hizmetleri konusunda güvenilir ve özenli hizmet vermekteyiz. Otomatik vitesli tüm araçlarınızı uzman personellerimize bırakabilirsiniz.


MEKANİK ŞANZUMAN BAKIM ONARIM MERKEZİFirmamız, mekanik şanzuman bakım onarım hizmetleri konusunda titiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Mekanik vitesli tüm araçlarınızı uzman personellerimize bırakabilirsiniz.